Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Count
hu: Mennyiség

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: Grow
hu: Növelés

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Shrink
hu: Zsugorítás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás
