Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Left
hy: Ձախ
