Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Count
uk: Лічильник

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Target Attribute
uk: Атрибут Target

en: Grow
uk: Збільшити

en: Black and white
uk: Чорно-біле

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Shrink
uk: Зменшити

en: Pinterest Link
uk: Посилання Pinterest
