Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls
