Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Count
fr: Décompte

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos

en: Twitter settings
fr: Paramètres twitter

en: Target Attribute
fr: Attribut Target

en: Facebook settings
fr: Paramètres de Facebook

en: Instagram settings
fr: Paramètres Instagram
