Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Count
gl: Contar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información
