Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Count
hi: गुणांक

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
