Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Count
fa: شمارش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره
