Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
