Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Count
cs: Počet

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis
