Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om
