Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Count
it: Numero

en: Configuration
it: Configurazione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni
