Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Black and white
ku: ڕەش و سپی
