Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Count
pt: Contagem

en: Configuration
pt: Configuração

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre
