Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Count
sk: Počet

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
