Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Count
tr: Sayaç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında
