Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Target Attribute
nl: Doelattribuut

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Pinterest Link
nl: Pinterest-link
