Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Count
oc: Descompte

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
