Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Top
te: పైన

en: Count
te: లెక్క

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి

en: Youtube settings
te: యూట్యూబ్ అమరికలు
