Flood control (2.1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Administration
is: Stjórnun

en: Login
is: Innskráning

en: Event
is: Viðburður

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Filter
is: Sía

en: Amount
is: Upphæð

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Identifier
is: Aðgreinir
