Flood control (2.1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Login
el: Είσοδος

en: Event
el: Συμβάν

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Amount
el: Ποσό

en: Expiration
el: Λήξη

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Contact forms
el: Φόρμες επικοινωνίας
