Flood control (2.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Event
eu: Gertaera

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Contact forms
eu: Kontaktu formularioak
