Flood control (2.2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები
