Flood control (2.2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Administration
bg: Администриране

en: Timestamp
bg: Време

en: Filter
bg: Филтър

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права
