Flood control (2.2.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
