Flood control (2.2.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Filter
is: Filtur

en: Blocked
is: Sperrað

en: Permissions
is: Rættindi
