Flood control (2.2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
