Flood control (2.2.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Filter
ast: Filtru

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Permissions
ast: Permisos
