Flood control (2.2.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары
