Flood control (2.2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Administration
sq: Administrimi

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Filter
sq: Filtri

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta
