Flood control (2.3.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Administration
he: ניהול

en: Login
he: כניסה

en: Event
he: אירוע

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Filter
he: סינון

en: Amount
he: כמות

en: Blocked
he: חסום

en: Identifier
he: מזהה

en: Contact forms
he: טופסי קשר
