Flood control (2.3.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Login
fa: ورود

en: Event
fa: رویداد

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Amount
fa: مقدار

en: Expiration
fa: انقضا

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Identifier
fa: شناسه

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس
