Flood control (2.3.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
