Flood control (3.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས
