Flood control (3.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Contact forms
az: Əlaqə formaları

en: Flood control
az: Daşqına nəzarət
