Flood control (3.0.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Administration
ca: Administració

en: Login
ca: Entrada

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Filter
ca: Filtra

en: Amount
ca: Import

en: Expiration
ca: Venciment

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Identifier
ca: Identificador

en: Contact forms
ca: Formularis de contacte
