Flood control (3.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Administration
cs: Administrace

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Contact forms
cs: Kontaktní formuláře
