Flood control (3.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Administration
es: Administración

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Event
es: Evento

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Filter
es: Filtro

en: Amount
es: Cantidad

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Identifier
es: Identificador

en: Infinite
es: Infinito

en: Contact forms
es: Formularios de contacto

en: Flood control
es: Control de flujo
