Flood control (3.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Administration
et: Haldus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Event
et: Sündmus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Amount
et: Kogus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Contact forms
et: Kontaktivormid
