Flood control (3.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Administration
gl: Administración

en: Event
gl: Evento

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Identifier
gl: Identificador

en: Contact forms
gl: Formularios de contacto
