Flood control (3.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Login
hr: Prijava

en: Event
hr: Događanje

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Filter
hr: Pročisti

en: Amount
hr: Iznos

en: Blocked
hr: Blokiran
