Flood control (3.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
