Flood control (3.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Administration
lt: Administravimas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Event
lt: Įvykis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Amount
lt: Suma

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos
