Flood control (3.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Event
lv: Notikums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Amount
lv: Summa

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas
