Flood control (3.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Login
ms: Log masuk

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Filter
ms: Tapis

en: Blocked
ms: Disekat
