Flood control (3.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Administration
ru: Администрирование

en: Login
ru: Логин

en: Event
ru: Событие

en: Timestamp
ru: Время

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Contact forms
ru: Контактные формы

en: Flood control
ru: Флуд контроль

en: Not blocked
ru: Не заблокирован
