Flood control (3.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Filter
te: వడపోయి
