Flood control (3.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Administration
tr: Yönetim

en: Login
tr: Giriş

en: Event
tr: Olay

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Amount
tr: Miktar

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: None (disabled)
tr: Yok (devre dışı)

en: Contact forms
tr: İletişim formları

en: Flood control
tr: Flood kontrolü
