Flood control (3.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Event
sv: Händelse

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Filter
sv: Filtrera

en: Amount
sv: Belopp

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Contact forms
sv: Kontaktformulär

en: Flood control
sv: Kontroll av översvämmelse
