Flood Unblock (3.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: user
ca: usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Count
ca: Quantitat

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Blocked
ca: Bloquejat
